50 ÜZERİ ALIŞVERİŞİNİZE ÜCRETSİZ KARGO!

Ipanema

Ipanema, Dünya üzerindeki en egzotik ve ünlü kumsalın adını taşıyan, eğlenceli, şık ve renkli bir Brezilya sandalet, parmak arası koleksiyonudur. Rio De Janerio/Brezilya'da bulunan muhteşem sahil semti Ipanema'dan adını alan Ipanema Terlikleri, aynı zamanda bu şehrin renklerinden ilham alınarak üretilmiştir. Deniz kenarındaki yaşam biçimi, şehrin cazibesi ve gelişmişliği ile birleştirilmiştir.
Dünya'da yaklaşık olarak 100 ülkede satılmakta olan Ipanema tasarımları, sanatsal terlik tasarımlarını sizlerle paylaşıyor. Seçkin Hollywood yıldızlarının tercihi olarak hızla büyümekte olan Ipanema markası Angelina Jolie, Halle Berry, Kate Hudson, Ashton Kutcher ve daha birçok ünlü tarafından giyilmiştir. Ipanema ayrıca Mercedes-Benz moda haftasının resmi ayak giyim sponsoru olmaktan gurur duymaktadır.

Süper yumuşak, her zaman yeni görünün, deformasyona uğramayan Ipanema sandaletleri ve parmak arası terlikleri %100 geri dönüştürülebilen, doğaya zarar vermeyen özel malzemelerden üretilmiştir. Terlik Online üzerinden satın alacağınız tüm ipanema modelleri üretici garantisi altındadır.

HER ZAMAN YENİ. HER ZAMAN IPANEMA.